BAGEP 2016 ÖDÜLLERİ

İbrahim Semih Akçomak - ODTÜ - Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları

İbrahim Semih Akçomak – ODTÜ – Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları

Sreeparna Banerjee - ODTÜ - Biyoloji

Sreeparna Banerjee – ODTÜ – Biyoloji

Kamil Kıvanç Karaman - Boğaziçi Üniversitesi - İktisat

Kamil Kıvanç Karaman – Boğaziçi Üniversitesi – İktisat

Alp Bassa - Boğaziçi Üniversitesi - Matematik

Alp Bassa – Boğaziçi Üniversitesi – Matematik

Ekin Özman - Boğaziçi Üniversitesi - Matematik

Ekin Özman – Boğaziçi Üniversitesi – Matematik

Yalçın Solak - Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  - Nefroloji

Yalçın Solak – Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Nefroloji

Güneş Özhan - Dokuz Eylül Üniversitesi, İBG- Biyoloji

Güneş Özhan – Dokuz Eylül Üniversitesi, İBG- Biyoloji

Ayşegül Buğra - Koç Üniversitesi - Hukuk

Ayşegül Buğra – Koç Üniversitesi – Hukuk

Aşkın Kocabaş - Koç Üniversitesi - Fizik

Aşkın Kocabaş – Koç Üniversitesi – Fizik

Selim Erdem Aytaç - Koç Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Selim Erdem Aytaç – Koç Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Hümeyra Çağlayan - Abdullah Gül Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisligi

Hümeyra Çağlayan – Abdullah Gül Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisligi

Hatice Zeynep İnan - Dumlupınar Üniversitesi - Okul Önesi Eğitim

Hatice Zeynep İnan – Dumlupınar Üniversitesi – Okul Önesi Eğitim

Eren Özceylan - Gaziantep Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Eren Özceylan – Gaziantep Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği

Hakan Altan - ODTÜ - Fizik

Hakan Altan – ODTÜ – Fizik

Emine Ülkü Sarıtaş - Bilkent Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Emine Ülkü Sarıtaş – Bilkent Üniversitesi – Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Emine Yegan Erdem - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Emine Yegan Erdem – Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği

Gizem Arıkan - Yaşar Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Gizem Arıkan – Yaşar Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Yaprak Gürsoy - Bilgi Üniversitesi -  Uluslararası İlişkiler

Yaprak Gürsoy – Bilgi Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Devrim Pesen Okvur - İYTE - Moleküler Biyoloji ve Genetik

Devrim Pesen Okvur – İYTE – Moleküler Biyoloji ve Genetik

Alptekin Küpçü - Koç Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

Alptekin Küpçü – Koç Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Barış Coşkunüzer - Koç Üniversitesi - Matematik

Barış Coşkunüzer – Koç Üniversitesi – Matematik

Menderes Işkın - Koç Üniversitesi - Fizik

Menderes Işkın – Koç Üniversitesi – Fizik

Fabienne Dumoulin İşçi - Gebze Teknik Üniversitesi - Kimya

Fabienne Dumoulin İşçi – Gebze Teknik Üniversitesi – Kimya

Alper Açık - Özyeğin Üniversitesi - Psikoloji

Alper Açık – Özyeğin Üniversitesi – Psikoloji

Nuray Akın - Özyeğin Üniversitesi - İktisat

Nuray Akın – Özyeğin Üniversitesi – İktisat

Selim Aksoy - Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar Üniversitesi

Selim Aksoy – Bilkent Üniversitesi – Bilgisayar Üniversitesi

Ayşecan Boduroğlu - Boğaziçi Üniversitesi - Psikoloji

Ayşecan Boduroğlu – Boğaziçi Üniversitesi – Psikoloji

Özge Çevik - Cumhuriyet Üniversitesi - Biyokimya

Özge Çevik – Cumhuriyet Üniversitesi – Biyokimya

Arzucan Özgür - Boğaziçi Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

Arzucan Özgür – Boğaziçi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Tarcan Kumkale- Kadir Has Üniversitesi - Psikoloji

Tarcan Kumkale- Kadir Has Üniversitesi – Psikoloji

Bülent Akgün - Boğaziçi Üniversitesi - Kimya

Bülent Akgün – Boğaziçi Üniversitesi – Kimya

Hamdi Torun - Boğaziçi Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği

Hamdi Torun – Boğaziçi Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği

Emrah Özensoy - Bilkent Üniversitesi - Kimya

Emrah Özensoy – Bilkent Üniversitesi – Kimya

Seymur Cahangirov - UNAM -Bilkent Üniversitesi - Nanoteknoloji

Seymur Cahangirov – UNAM -Bilkent Üniversitesi – Nanoteknoloji

Bilge Baytekin - Bilkent Üniversitesi - Kimya

Bilge Baytekin – Bilkent Üniversitesi – Kimya

Urartu Özgür Şafak Şeker - UNAM Bilkent Üniversitesi - Nanoteknoloji

Urartu Özgür Şafak Şeker – UNAM Bilkent Üniversitesi – Nanoteknoloji

Betül Çelebi Saltık - Hacettepe Üniversitesi - Kök Hücre Bilimleri

Betül Çelebi Saltık – Hacettepe Üniversitesi – Kök Hücre Bilimleri

Erchan Aptoula - Okan Üniversitesi - Bilgisayar

Erchan Aptoula – Okan Üniversitesi – Bilgisayar

Özgür Akarsu - İstanbul Teknik Üniversitesi - Fizik

Özgür Akarsu – İstanbul Teknik Üniversitesi – Fizik

Mustafa Kalafat - Tunceli Üniversitesi - Matematik

Mustafa Kalafat – Tunceli Üniversitesi – Matematik

Özgür Birer - Koç Üniversitesi -Kimya

Özgür Birer – Koç Üniversitesi -Kimya

Sarp Kaya - Koç Üniversitesi - Kimya

Sarp Kaya – Koç Üniversitesi – Kimya

Tuğba Ölmez Hancı - İstanbul Teknik Üniversitesi - Çevre Mühendisliği

Tuğba Ölmez Hancı – İstanbul Teknik Üniversitesi – Çevre Mühendisliği

Emre Işık - Kültür Üniversitesi - Fizik

Emre Işık – Kültür Üniversitesi – Fizik

Hasan Şahin - İYTE - Fotonik

Hasan Şahin – İYTE – Fotonik

Muhammed Erkan Köse- Gebze Teknik Üniversitesi - Kimya

Muhammed Erkan Köse- Gebze Teknik Üniversitesi – Kimya

Kasım Diril - Dokuz Eylül Üniversitesi - Biyotıp

Kasım Diril – Dokuz Eylül Üniversitesi – Biyotıp

Umut Şahin - Boğaziçi Üniversitesi - Moleküler Biyoloji ve Genetik

Umut Şahin – Boğaziçi Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik