BAGEP 2014 ÖDÜLLERİ

Eda Sonbaş - Adıyaman Üniversitesi - Astronomi

Eda Sonbaş – Adıyaman Üniversitesi – Astronomi

Öznur Taştan - Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

Öznur Taştan – Bilkent Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Tolga Can - ODTÜ - Bilgisayar Mühendisliği

Tolga Can – ODTÜ – Bilgisayar Mühendisliği

Mehmet Somel - ODTÜ - Biyoloji

Mehmet Somel – ODTÜ – Biyoloji

Özgür Şahin - Bilkent Üniversitesi - Biyoloji

Özgür Şahin – Bilkent Üniversitesi – Biyoloji

Özgür Kocatürk - Boğaziçi Üniversitesi - Biyoloji

Özgür Kocatürk – Boğaziçi Üniversitesi – Biyoloji

Serdar Durdağı - Bahçeşehir Üniversitesi - Biyoloji

Serdar Durdağı – Bahçeşehir Üniversitesi – Biyoloji

Erkan Şahinkaya - Medeniyet Üniversitesi - Çevre Bilimi

Erkan Şahinkaya – Medeniyet Üniversitesi – Çevre Bilimi

Sinan Gezici - Bilkent Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Sinan Gezici – Bilkent Üniversitesi – Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Sinem Çöleri Ergen - Koç Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Sinem Çöleri Ergen – Koç Üniversitesi – Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Özgür Barış Akan - Koç Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Özgür Barış Akan – Koç Üniversitesi – Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Uğur Cem Hasar - Gaziantep Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Uğur Cem Hasar – Gaziantep Üniversitesi – Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Elif Uysal Bıyıkoğlu - ODTÜ - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Elif Uysal Bıyıkoğlu – ODTÜ – Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Burcu Balçık - Özyeğin Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Burcu Balçık – Özyeğin Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği

Nilay Noyan Bülbül - Sabancı Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Nilay Noyan Bülbül – Sabancı Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği

Evren Özarslan - Boğaziçi Üniversitesi - Fizik

Evren Özarslan – Boğaziçi Üniversitesi – Fizik

Evren Mutlugün - Abdullah Gül Üniversitesi - Fizik

Evren Mutlugün – Abdullah Gül Üniversitesi – Fizik

Sarper Özharar - Bahçeşehir Üniversitesi - Fizik

Sarper Özharar – Bahçeşehir Üniversitesi – Fizik

Bülend Ortaç - Bilkent Üniversitesi - Fizik

Bülend Ortaç – Bilkent Üniversitesi – Fizik

İsmail Turan - ODTÜ - Fizik

İsmail Turan – ODTÜ – Fizik

Mehmet Zahmakiran - Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Kimya

Mehmet Zahmakiran – Yüzüncü Yıl Üniversitesi – Kimya

Gökhan Demirel - Gazi Üniversitesi - Kimya

Gökhan Demirel – Gazi Üniversitesi – Kimya

Barış Kışkan - İTÜ - Kimya

Barış Kışkan – İTÜ – Kimya

Seda Keskin Avcı - Koç Üniversitesi - Kimya

Seda Keskin Avcı – Koç Üniversitesi – Kimya

Ali Koşar - Sabancı Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Ali Koşar – Sabancı Üniversitesi – Makine Mühendisliği

Gözde İnce - Sabancı Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

Gözde İnce – Sabancı Üniversitesi – Malzeme Bilimleri

Hakan Usta - Abdullah Gül Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

Hakan Usta – Abdullah Gül Üniversitesi – Malzeme Bilimleri

Haldun Sevinçli - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Malzeme Bilimleri

Haldun Sevinçli – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü – Malzeme Bilimleri

İbrahim Burç Mısırlıoğlu - Sabancı Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

İbrahim Burç Mısırlıoğlu – Sabancı Üniversitesi – Malzeme Bilimleri

Zübeyir Çınkır - Zirve Üniversitesi - Matematik

Zübeyir Çınkır – Zirve Üniversitesi – Matematik

Emre Mengi - Koç Üniversitesi - Matematik

Emre Mengi – Koç Üniversitesi – Matematik

Tuğba Tanyeri Erdemir - ODTÜ - Sosyal Bilimler - Arkeoloji

Tuğba Tanyeri Erdemir – ODTÜ – Sosyal Bilimler – Arkeoloji

Eren İnci - Sabancı Üniversitesi - Sosyal Bilimler - Ekonomi

Eren İnci – Sabancı Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Ekonomi

Işın Güler Aran - Sabancı Üniversitesi - Sosyal Bilimler - İşletme

Işın Güler Aran – Sabancı Üniversitesi – Sosyal Bilimler – İşletme

Alper Kaliber - İstanbul Bilgi Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Alper Kaliber – İstanbul Bilgi Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

İoannis Grigoriadis - Bilkent Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

İoannis Grigoriadis – Bilkent Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Cengiz Erişen - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Cengiz Erişen – TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Özlem Altan Olcay - Koç Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Özlem Altan Olcay – Koç Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Senem Aydın Düzgit - İstanbul Bilgi Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Senem Aydın Düzgit – İstanbul Bilgi Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Aslı Niyazioğlu - Koç Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Tarih

Aslı Niyazioğlu – Koç Üniversitesi – Sosyal Bilimler – Tarih

İlke Sipahioğlu - Acıbadem Üniversitesi - Tıp

İlke Sipahioğlu – Acıbadem Üniversitesi – Tıp

Kemal Kösemehmetoğlu - Hacettepe Üniversitesi - Tıp

Kemal Kösemehmetoğlu – Hacettepe Üniversitesi – Tıp

Tuğba Bağcı Önder - Koç Üniversitesi - Tıp

Tuğba Bağcı Önder – Koç Üniversitesi – Tıp