Nasıl bağışta bulunabilirsiniz?

Bilim Akademisi, ülkemizde bilimin gelişmesi için değişik projeleri hayata geçirmekte ve destek olmaktadır. Üyelerimiz, evrensel bilime çok değişik alanlarda önemli katkıları olan bilim insanlarından oluşmaktadır. Bu bilgi birikiminden yararlanarak yeni projelerin oluşmasında sizlerin de katkıları olabilir.

Bilim Akademisi bir sivil toplum kuruluşu olarak, topladığı bağışlar ve yaptığı projeler üzerinden elde edilen gelirler ile yaşamaktadır. Bilim Akademisine destek olmak için doğrudan bağış yapabilirsiniz veya bağış yapacağını düşündüğünüz kişi ve kurumlarla temasa geçmemizi sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilim Akademisi Derneğine yapacağınız bağışlar ve üyelerin aidat ödemeleri aşağıdaki ayrıntıları verilen banka hesabımıza yatırılabilir. Bağışlarınızı toptan veya aylık ödeme talimatları ile yapabilirsiniz.

Lütfen ödemelerinizle ilgili olarak [email protected] adresine bilgi aktarınız. Bağış makbuzunuz vereceğiniz posta adresine gönderilecektir. Destekleriniz için çok teşekkürler.

Bilim Akademisi Derneği banka hesabı:
Yapı Kredi Bankası Ulus Özel Bankacılık Merkezi, Şube kodu: 996, Hesap No. 89295740
IBAN: TR02 0006 7010 0000 0089 2957 40

Kredi Kartı ile bağışta bulunmak için  lütfen tıklayın