Yavuz Oktay | Acıbadem Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2013 |
Fatih Onur | Akdeniz Üniversitesi | Filoloji | 2013 |
Buğra Gedik | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2013 |
Can Alkan | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2013 |
Engin Durgun | Bilkent Üniversitesi | Malzeme ve Nanoteknoloji | 2013 |
Esra Çuhadar | Bilkent Üniversitesi | Siyaset Bilimi | 2013 |
Zeki Sarıgil | Bilkent Üniversitesi | Siyaset Bilimi | 2013 |
Ayhan Günaydın | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik | 2013 |
Ceyhun Elgin | Boğaziçi Üniversitesi | Ekonomi | 2013 |
Erkcan Özcan | Boğaziçi Üniversitesi | Fizik | 2013 |
Neşet Cevdet Tolga Emre | Boğaziçi Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2013 |
Afif Sıddıki | İstanbul Üniversitesi | Fizik | 2013 |
Alev Devrim Güçlü | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Fizik | 2013 |
Fuat Balcı | Koç Üniversitesi | Psikoloji | 2013 |
İlke Öztekin Gillam | Koç Üniversitesi | Psikoloji | 2013 |
Alpan Bek | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Fizik | 2013 |
Özgür Ergül | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | 2013 |
Selmiye Alkan Gürsel | Sabancı Üniversitesi | Nanoteknoloji | 2013 |
Tolga Güver | Sabancı Üniversitesi | Astrofizik | 2013 |
Yuriy Mischenko | Toros Üniversitesi | Fizik | 2013 |
Evren Mutlugün | Abdullah Gül Üniversitesi | Fizik | 2014 |
Hakan Usta | Abdullah Gül Üniversitesi | Malzeme Bilimleri | 2014 |
Zübeyir Çınkır | Abdullah Gül Üniversitesi | Matematik | 2014 |
İlke Sipahi | Acıbadem Üniversitesi | Tıp | 2014 |
Eda Sonbaş | Adıyaman Üniversitesi | Astronomi | 2014 |
Sarper Özharar | Bahçeşehir Üniversitesi | Fizik | 2014 |
Serdar Durdağı | Bahçeşehir Üniversitesi | Biyoloji | 2014 |
Bülend Ortaç | Bilkent Üniversitesi | Fizik | 2014 |
İoannis Grigoriadis | Bilkent Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi | 2014 |
Özgür Şahin | Bilkent Üniversitesi | Biyoloji | 2014 |
Öznur Taştan | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2014 |
Sinan Gezici | Bilkent Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2014 |
Evren Özarslan | Boğaziçi Üniversitesi | Fizik | 2014 |
Özgür Kocatürk | Boğaziçi Üniversitesi | Biyoloji | 2014 |
Gökhan Demirel | Gazi Üniversitesi | Kimya | 2014 |
Uğur Cem Hasar | Gaziantep Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2014 |
Kemal Kösemehmetoğlu | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2014 |
Alper Kaliber | İstanbul Bilgi Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi | 2014 |
Senem Aydın Düzgit | İstanbul Bilgi Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi | 2014 |
Barış Kışkan | İstanbul Teknik Üniversitesi | Kimya | 2014 |
Haldun Sevinçli | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Malzeme Bilimleri | 2014 |
Aslı Niyazioğlu | Koç Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Tarih | 2014 |
Emre Mengi | Koç Üniversitesi | Matematik | 2014 |
Özgür Barış Akan | Koç Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2014 |
Özlem Altan Olcay | Koç Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi | 2014 |
Seda Keskin Avcı | Koç Üniversitesi | Kimya | 2014 |
Sinem Çöleri Ergen | Koç Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2014 |
Tuğba Bağcı Önder | Koç Üniversitesi | Tıp | 2014 |
Erkan Şahinkaya | Medeniyet Üniversitesi | Çevre Bilimleri ve Mühendisliği | 2014 |
Elif Uysal Bıyıkoğlu | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2014 |
İsmail Turan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Fizik | 2014 |
Mehmet Somel | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Biyoloji | 2014 |
Tolga Can | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2014 |
Tuğba Tanyeri Erdemir | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Arkeoloji | 2014 |
Burcu Balçık | Özyeğin Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2014 |
Ali Koşar | Sabancı Üniversitesi | Makine Mühendisliği | 2014 |
Eren İnci | Sabancı Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Ekonomi | 2014 |
Gözde İnce | Sabancı Üniversitesi | Malzeme Bilimleri | 2014 |
İbrahim Burç Mısırlıoğlu | Sabancı Üniversitesi | Malzeme Bilimleri | 2014 |
Işın Güler Aran | Sabancı Üniversitesi | Sosyal Bilimler – İşletme | 2014 |
Nilay Noyan Bülbül | Sabancı Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2014 |
Cengiz Erişen | TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi | Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi | 2014 |
Mehmet Zahmakiran | Yüzüncü Yıl Üniversitesi | Kimya | 2014 |
Pınar Yılgör Huri | Ankara Üniversitesi | Biyomedikal Mühendisliği | 2015 |
Uğur Bozkaya | Atatürk Üniversitesi | Teorik Kimya, Fizikokimya | 2015 |
Özgür Kütük | Başkent Üniversitesi | Tıbbi Genetik | 2015 |
Ali Kemal Okyay | Bilkent Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2015 |
Emin Karagözoğlu | Bilkent Üniversitesi | Ekonomi | 2015 |
İlker Temizer | Bilkent Üniversitesi | Mühendislik Bilimleri (Makine Mühendisliği) | 2015 |
Mehmet Z. Baykara | Bilkent Üniversitesi | Makine Mühendisliği | 2015 |
Pınar Duygulu Şahin | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2015 |
Süleyman Serdar Kozat | Bilkent Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2015 |
Ebru Kaya | Boğaziçi Üniversitesi | İlköğretim Bölümü | 2015 |
Murat Güray Kırdar | Boğaziçi Üniversitesi | Ekonomi | 2015 |
Şenol Mutlu | Boğaziçi Üniversitesi | Elektronik | 2015 |
Şule Ertan Ela | Ege Üniversitesi | Güneş Enerjisi, Enerji Bilim Dalı | 2015 |
Yavuz Dede | Gazi Üniversitesi | Fizikokimya (Teorik, Hesapsal) | 2015 |
Rezan Demir Çakan | Gebze Teknik Üniversitesi | Kimya Mühendisliği | 2015 |
Özge Zihnioğlu | İstanbul Kültür Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler | 2015 |
Başak Zeynep Baysal | İstanbul Üniversitesi | Medeni Hukuk Anabilim Dalı | 2015 |
Can Küçük | İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Sistem Biyotıbbı | 2015 |
Alper Uzun | Koç Üniversitesi | Kimya ve Biyoloji Mühendisliği | 2015 |
Emine Şule Yazıcı | Koç Üniversitesi | Matematik | 2015 |
Gabor Rudolf | Koç Üniversitesi | Endustri Muhendisligi | 2015 |
Müjdat Zeybel | Koç Üniversitesi | Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları | 2015 |
Özlem Yalçın | Koç Üniversitesi | Tıp Fakültesi, Fizyoloji | 2015 |
Rana Özbal | Koç Üniversitesi | Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü | 2015 |
Tilbe Göksun | Koç Üniversitesi | Psikoloji | 2015 |
Yamaç Pehlivan | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi | Fizik | 2015 |
Recep Zan | Niğde Üniversitesi | Fizik | 2015 |
Haluk Külah | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektronik | 2015 |
Hande Sözer | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Siyaset Bilimi ve Uluslararasi Iliskiler | 2015 |
Hande Toffoli | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Katı Hal Fiziği | 2015 |
Hüsnü Emrah Ünalan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Metalurji ve Malzeme Muhendisligi | 2015 |
Nurcan Tunçbağ | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Biyoloji | 2015 |
Serkan Küçükşenel | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Ekonomi | 2015 |
Berna Zengin Arslan | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler Fakültesi | 2015 |
Esra Erdem | Sabancı Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2015 |
Özge Kemahlıoğlu | Sabancı Üniversitesi | Siyaset Bilimi | 2015 |
Volkan Patoğlu | Sabancı Üniversitesi | Mekatronik Mühendisliği | 2015 |
Tülün Ergin | TÜBİTAK Uzay | Astrofizik | 2015 |
Tahsin Çağrı Şişman | Türk Hava Kurumu Üniversitesi | Fizik | 2015 |
Fatih Kocabaş | Yeditepe Üniversitesi | Genetik ve Biyomühendislik Bölümü | 2015 |
Süleyman Ulusoy | Zirve Üniversitesi | Matematik | 2015 |
Hümeyra Çağlayan | Abdullah Gül Üniversitesi | Fizik-deney | 2016 |
Bilge Baytekin | Bilkent Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Emine Ülkü Sarıtaş | Bilkent Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2016 |
Emine Yegan Erdem | Bilkent Üniversitesi | Makine | 2016 |
Emrah Özensoy | Bilkent Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Selim Aksoy | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2016 |
Seymur Cahangirov | Bilkent Üniversitesi | Fizik-deney | 2016 |
Urartu Özgür Şafak Şeker | Bilkent Üniversitesi | Biyoloji | 2016 |
Alp Bassa | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik | 2016 |
Arzucan Özgür | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2016 |
Ayşecan Boduroğlu | Boğaziçi Üniversitesi | Psikoloji | 2016 |
Bülent Akgün | Boğaziçi Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Ekin Özman | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik | 2016 |
Hamdi tTorun | Boğaziçi Üniversitesi | Elektrik – Elektronik Mühendisliği | 2016 |
Kamil Kıvanç Karaman | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Umut Şahin | Boğaziçi Üniversitesi | Biyoloji | 2016 |
Özge Çevik | Cumhuriyet Üniversitesi | Tıp | 2016 |
Muhammed Kasım Diril | Dokuz Eylül Üniversitesi | Biyoloji | 2016 |
Güneş Özhan | Dokuz Eylül Üniversitesi /İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Biyoloji | 2016 |
Hatice Zeynep İnan | Dumlupınar Üniversitesi | Eğitim | 2016 |
Eren Özceylan | Gaziantep Üniversitesi | Endustri Muhendisligi | 2016 |
Fabienne Dumoulin İşci | Gebze Teknik Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Muhammet Erkan Köse | Gebze Teknik Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Betül Çelebi Saltık | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2016 |
Yaprak Gürsoy | İstanbul Bilgi Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Emre Işık | İstanbul Kültür Üniversitesi | Astrofizik | 2016 |
Özgür Akarsu | İstanbul Teknik Üniversitesi | Fizik | 2016 |
Tuğba Ölmez Hancı | İstanbul Teknik Üniversitesi | Çevre Bilimleri ve Mühendisliği | 2016 |
Devrim Pesen Okvur | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Biyoloji | 2016 |
Hasan Şahin | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Fizik | 2016 |
Tarcan Kumkale | Kadir Has Üniversitesi | Psikoloji | 2016 |
Alptekin Küpçü | Koç Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2016 |
Aşkın Kocabaş | Koç Üniversitesi | Fizik-deney | 2016 |
Ayşegül Buğra | Koç Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Barış Coşkunüzer | Koç Üniversitesi | Matematik | 2016 |
Menderes Işkın | Koç Üniversitesi | Fizik | 2016 |
Özgür Birer | Koç Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Sarp Kaya | Koç Üniversitesi | Kimya | 2016 |
Selim Erdem Aytaç | Koç Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Erchan Aptoula | Okan Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2016 |
Hakan Altan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Fizik-deney | 2016 |
İbrahim Semih Akçomak | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Sreeparna Banerjee | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Biyoloji | 2016 |
Alper Açık | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Gizem Arıkan | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Nuray Akın | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler | 2016 |
Yalçın Solak | Sakarya Üniversitesi | Tıp | 2016 |
Mustafa Kalafat | Tunceli Üniversitesi | Matematik | 2016 |
Vehbi Çağrı Güngör | Abdullah Gül Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2017 |
Cem Sevik | Anadolu Üniversitesi | Fizik | 2017 |
Önder Metin | Atatürk Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2017 |
Ayça Arslan Ergül | Bilkent Üniversitesi | Tıp | 2017 |
Ayşe BegümTekinay | Bilkent Üniversitesi | Malzeme Bilimleri ve Mühendisliği | 2017 |
Coşkun Kocabaş | Bilkent Üniversitesi | Fizik | 2017 |
Hüseyin Can Aksoy | Bilkent Üniversitesi | Hukuk | 2017 |
Selim Hanay | Bilkent Üniversitesi | Fizik | 2017 |
Serkan İsmail Göktuna | Bilkent Üniversitesi | Biyoloji | 2017 |
Tolga Çukur | Bilkent Üniversitesi | Elektrik- Elektronik Mühendisliği | 2017 |
Yasemin Afacan | Bilkent Üniversitesi | mimarlık | 2017 |
Yıldıray Yıldız | Bilkent Üniversitesi | Makine Mühendisliği | 2017 |
Albert Ali Salah | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2017 |
Eva Marie Dubuisson | Boğaziçi Üniversitesi | Antropoloji | 2017 |
Gaye Soley | Boğaziçi Üniversitesi | Psikoloji | 2017 |
Olcay Coşkun | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik | 2017 |
Sinan Güven | Dokuz Eylül Üniversitesi | Biyoloji | 2017 |
Dilek Odacı Demirkol | Ege Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2017 |
Emine Eren-Koçak | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2017 |
Didem Okutman Taş | İstanbul Teknik Üniversitesi | Çevre Bilimleri ve Mühendisliği | 2017 |
Oğuz Göğüş | İstanbul Teknik Üniversitesi | Jeoloji - Maden Mühendisliği | 2017 |
Selvi Durmuş Erim | İstinye üniversitesi | Tıp | 2017 |
Yongsoo Park | İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Biyoloji | 2017 |
Atilla Yılmaz | Koç Üniversitesi | Matematik | 2017 |
Belgin Şan-Akca | Koç Üniversitesi | uluslarara ilişkiler | 2017 |
Cory David Dunn | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2017 |
İlknur Sur | Koç Üniversitesi | Tıp | 2017 |
Kazım Büyükboduk | Koç Üniversitesi | Matematik | 2017 |
Lemi Baruh | Koç Üniversitesi | İletişim | 2017 |
Mehmet Cengiz Onbaşlı | Koç Üniversitesi | Elektrik- Elektronik Mühendisliği | 2017 |
Mehmet Gönen | Koç Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2017 |
Nurhan Özlü | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2017 |
Seda Ertac | Koç Üniversitesi | Ekonomi | 2017 |
Şener Aktürk | Koç Üniversitesi | uluslarara ilişkiler | 2017 |
Yasemin Kisbu Sakarya | Koç Üniversitesi | Psikoloji | 2017 |
Filiz Kuralay | Ordu Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2017 |
Görkem Günbaş | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2017 |
Halil Mecit Öztop | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Ziraat Mühendisliği | 2017 |
Güvenç Şahin | Sabancı Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2017 |
Öncü Hazır | TED Üniversitesi | işletme | 2017 |
Aylin Aydın Çakır | Yeditepe Üniversitesi | Siyaset Bilimi | 2017 |
Hilal Erkuş Öztürk | Akdeniz Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / Bölgesel Çalışmalar | 2018 |
Onur Kaya | Anadolu Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2018 |
Barbaros Çetin | Bilkent Üniversitesi | Makine Mühendisliği | 2018 |
Ferdi Karadaş | Bilkent Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2018 |
Meral Uğur Çınar | Bilkent Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler /siyaset & uluslararası | 2018 |
Onur Tokel | Bilkent Üniversitesi | Fizik Uygulamalı | 2018 |
Özcan Öztürk | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2018 |
Berat Haznedaroğlu | Boğaziçi Üniversitesi | Çevre Bilimleri ve Mühendisliği | 2018 |
Çağrı Karakurt | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik 2 | 2018 |
Can Kozçaz | Boğaziçi Üniversitesi | Fizik teorik 1 | 2018 |
Selahattin Adil Sarıbay | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / Psikoloji | 2018 |
Duygu Sağ | Dokuz Eylül Üniversitesi | Biyoloji | 2018 |
Petek Ballar Kırmızıbayrak | Ege Üniversitesi | Tıp genel - eczacılık | 2018 |
Lale Özkahya | Hacettepe Üniversitesi | Matematik 1 | 2018 |
Mustafa Şahmaran | Hacettepe Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği | 2018 |
İkbal Elif Mahir Metinsoy | İstanbul Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler /kadın ç. | 2018 |
Ertuğrul Başar | İstanbul Teknik Üniversitesi | Elektrik- Elektronik Mühendisliği | 2018 |
Hazım Kemal Ekenel | İstanbul Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2018 |
Seda Yolsal Çevikbilen | İstanbul Teknik Üniversitesi | Jeoloji - Maden Mühendisliği | 2018 |
Barış Büyükokutan | Koç Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / sosyoloji | 2018 |
Cem Demiroğlu | Koç Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / ekonomi işletme | 2018 |
Ceyda Açılan Ayhan | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2018 |
Demircan Canadinç | Koç Üniversitesi | Malzeme Bilimleri ve Mühendisliği | 2018 |
Elif Nur Fırat Karalar | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2018 |
Emir Salih Mağden | Koç Üniversitesi | Elektrik- Elektronik Mühendisliği | 2018 |
Metin Sezgin | Koç Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2018 |
Sedat Nizamoglu | Koç Üniversitesi | Elektrik- Elektronik Mühendisliği | 2018 |
Umut Aydemir | Koç Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2018 |
Zeynep Derya Tarman Pekbey | Koç Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / hukuk | 2018 |
Zelha Tunc Pekkan | Mef Üniversitesi | Eğitim Bilimleri | 2018 |
Mohan Ravichandran | Mimar Sinan GSÜ | Matematik 2 | 2018 |
Rifat Onur Umucalılar | Mimar Sinan GSÜ | Fizik teorik 2 | 2018 |
Ahmet Uysal | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / Psikoloji | 2018 |
Mehmet Fatih Danışman | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2018 |
Metin Ak | Pamukkale Üniversitesi | Kimya - Kimya Mühendisliği | 2018 |
İnci Gümüş | Sabancı Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / ekonomi işletme | 2018 |
Mert Moral | Sabancı Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler /siyaset & uluslararası | 2018 |
Abdurrahman Atçıl | Şehir Üniversitesi | Sosyal ve Beşeri Bilimler / Tarih | 2018 |
Oktay Algın | Yıldırım Beyazıt Üniversitesi | Tıp / göz nöroloji eletronik | 2018 |
Şebnem Budak | Ankara Üniversitesi | Gıda/Süt Teknolojisi | 2019 |
Ümit Demirbaş | Antalya Bilim Üniversitesi | Fizik | 2019 |
Efe Tokdemir | Bilkent Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler | 2019 |
Çağlar Elbüken | Bilkent Üniversitesi | UNAM Bilkent Üniversitesi - Malzeme | 2019 |
Cem Tekin | Bilkent Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2019 |
Fehmi Tanrısever | Bilkent Üniversitesi | İşletme | 2019 |
Gül Günaydın | Bilkent Üniversitesi | Sosyal Psikoloji | 2019 |
Yunus Emre Türkmen | Bilkent Üniversitesi | Kimya | 2019 |
Emine Fişek | Boğaziçi Üniversitesi | Batı Dilleri ve Edebiyatları | 2019 |
Sezen Soyer Uzun | Boğaziçi Üniversitesi | Kimya Mühendisliğİ | 2019 |
Şükrü Anıl Doğan | Boğaziçi Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2019 |
Şerif Şentürk | Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2019 |
Didem Gözüpek | Gebze Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2019 |
Şefik Evren Erdener | Hacettepe Üniversitesi | Nörolojik bilimler | 2019 |
Doğan Gürpınar | İstanbul Teknik Üniversitesi | İnsan ve Toplum Bilimleri (Tarih) | 2019 |
Arif Engin Çetin | İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2019 |
Serap Erkek | İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Biyoloji | 2019 |
Göktuğ Karpat | İzmir Ekonomi Üniversitesi | Fizik | 2019 |
Serkan Ateş | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Fizik | 2019 |
Didem Unat | Koç Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2019 |
Ayşe Koca Çaydaşı | Koç Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2019 |
Barış Yıldız | Koç Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2019 |
Çağlar Akçay | Koç Üniversitesi | evrimsel biyoloji | 2019 |
Erdem Yörük | Koç Üniversitesi | Sosyoloji | 2019 |
Gizem Erdem Gürel | Koç Üniversitesi | Psikoloji | 2019 |
Hasan İnci | Koç üniversitesi | Matematik | 2019 |
Sündüs Erbaş Çakmak | Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2019 |
Fatma Alibaz Öner | Marmara Üniversitesi | Romatoloji | 2019 |
Murat Biteker | Muğla Üniversitesi | Tıp | 2019 |
Barış Nakiboğlu | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği | 2019 |
Batur Ercan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Metalurji ve Malzeme Mühendisliği | 2019 |
Emre Büküşoğlu | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Kimya Mühendisliği | 2019 |
Mustafa Yücel | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Deniz Bilimleri | 2019 |
Serdar Kocaman | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2019 |
Kürşat Çınar | Ortadoğu Teknik Üniversitesi | Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi | 2019 |
Eralp Demir | Sabancı Üniversitesi | Makina Mühendisliği | 2019 |
Faik Kurtulmuş | Sabancı Üniversitesi | Felsefe | 2019 |
Hakkı Yazıcı | Sabancı Üniversitesi | Ekonomi | 2019 |
Mustafa Oğuz Afacan | Sabancı Üniversitesi | Ekonomi | 2019 |
Ogün Adebali | Sabancı Üniversitesi | Moleküler Biyoloji | 2019 |
Özge Akbulut | Sabancı Üniversitesi | Reoloji, seramik işleme, silikon-temelli cerrahi modeller | 2019 |
Turgay Bayraktar | Sabancı Üniversitesi | Matematik | 2019 |
Sevgi Aydın Günbatar | Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi | Kimya/ Öğretmen Eğitimi | 2019 |
A. Ercüment Çiçek | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2020 |
Barış Çakmak | Bahçeşehir Üniversitesi | Fizik | 2020 |
Burak Ülgüt | Bilkent Üniversitesi | Kimya | 2020 |
Emrah Eroğlu | Sabancı Üniversitesi | Biyoloji | 2020 |
Ezgi Karaca | Dokuz Eylül Üniversitesi, İBG | Biyoloji | 2020 |
Fahriye Ceyda Dudak Şeker | Hacettepe Üniversitesi | Gıda Mühendisliği | 2020 |
Fatih Bulut | Boğaziçi Üniversitesi | Jeoloji | 2020 |
Fethi Mübin Ramazanoğlu | Koç Üniversitesi | Fizik | 2020 |
Hakan Durmaz | İstanbul Teknik Üniversitesi | Kimya | 2020 |
Kağan Kurşungöz | Sabancı Üniversitesi | Matematik | 2020 |
Murat Barışık | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Makina Mühendisliği | 2020 |
Murat Manguoğlu | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2020 |
Mustafa Altun | İstanbul Teknik Üniversitesi | Elektrik & Elektronik Mühendisliği | 2020 |
Mustafa Serdar Önses | Erciyes Üniversitesi | Malzeme Bilimleri & Mühendisliği | 2020 |
Nathan Lack | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2020 |
Savaş Taşoğlu | Koç Üniversitesi | Makina Mühendisliği | 2020 |
Serdar Akbayrak | Sinop Üniversitesi | Kimya | 2020 |
Serhat Tozburun | Dokuz Eylül Üniversitesi, İBG | Fizik | 2020 |
Sinan Kalkan | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2020 |
Sinem Onaran | Hacettepe Üniversitesi | Matematik | 2020 |
Türker Özsarı | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Matematik | 2020 |
Yunus Zorlu | Gebze Teknik Üniversitesi | Kimya | 2020 |
Z. Caner Taşkın | Boğaziçi Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2020 |
Zöhre Kurt | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Çevre Mühendisliği | 2020 |
Banu Demir Pakel | Bilkent Üniversitesi | Ekonomi | 2020 |
Berk Esen | Bilkent Üniversitesi | Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler | 2020 |
Cenk Özbay | Sabancı Üniversitesi | Sosyoloji | 2020 |
Emre Selçuk | Sabancı Üniversitesi | Psikoloji | 2020 |
Ergin Bulut | Koç Üniversitesi | Medya ve İletişim Çalışmaları | 2020 |
Kemal Yıldız | Bilkent Üniversitesi | Ekonomi | 2020 |
Nazım Keven | Bilkent Üniversitesi | Felsefe | 2020 |
Nilüfer Didiş Körhasan | Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi | Eğitim Bilimleri | 2020 |
Osman Sabri Kıratlı | Boğaziçi Üniversitesi | Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler | 2020 |
Rüstem Ertuğ Altınay | Kadir Has Üniversitesi | Edebiyat ve Medya Çalışmaları | 2020 |
Yiğit Atılgan | Sabancı Üniversitesi | İşletme | 2020 |
Ezgi Deniz Batu Akal | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2020 |
Hale Yapıcı Eser | Koç Üniversitesi | Tıp | 2020 |
İsmail Öçsoy | Erciyes Üniversitesi | Tıp | 2020 |
Onur Çizmecioğlu | Bilkent Üniversitesi | Tıp | 2020 |
Seçil Vural | Koç Üniversitesi | Tıp | 2020 |
Ahmet Can Altunışık | Karadeniz Teknik Üniversitesi | İnşaat | 2021 |
Ahu Arslan Yıldız | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Biyoloji | 2021 |
Antoine Marıon | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | kimya | 2021 |
Aslı Gürer | Bilgi Üniversitesi | Lingustik | 2021 |
Atay Vural | Koç Üniversitesi | Tıp | 2021 |
Ayşe Selin Kocaman | Bilkent Üniversitesi | Endüstri | 2021 |
Ayşen Üstübici | Koç Üniversitesi | Siyaset Bilimi/Uluslarası | 2021 |
Başak Can | Koç Üniversitesi | Sosyoloji/Antropoloji | 2021 |
Begüm Güney | Özyeğin Üniversitesi | Ekonomi | 2021 |
Bilge Güvenç Tuna | Yeditepe Üniversitesi | Tıp | 2021 |
Can Güngör | İstanbul Üniversitesi | Fizik | 2021 |
Deniz Eroğlu | Kadir Has Üniversitesi | Fizik | 2021 |
Emre Ozan Polat | Kadir Has Üniversitesi | Fizik | 2021 |
Emre Uğur | Boğaziçi Üniversitesi | bilgisayar | 2021 |
Fatih İnci | Bilkent Üniversitesi | Tıp (UNAM) | 2021 |
Gonca Dardeniz Arıkan | İstanbul Üniversitesi | Arkeoloji | 2021 |
Gözde Korkmaz | Koç Üniversitesi | Biyoloji | 2021 |
Güney Güven Yapıcı | Özyeğin Üniversitesi | Makina | 2021 |
Halil İbrahim Okur | Bilkent Üniversitesi | kimya | 2021 |
Hamid Akın Ünver | Kadir Has Üniversitesi | Siyaset Bilimi/Uluslarası | 2021 |
İbrahim Aykut Erdem | Koç Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2021 |
İlkay Sedakat İdilman | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2021 |
Levent Beker | Koç Üniversitesi | Makina | 2021 |
M. Talha Çicek | İstanbul Medeniyet Üniversitesi | Tarih | 2021 |
Mehmet Özkan | İTU | Fizik | 2021 |
Miyase Gözde Gündüz | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2021 |
Muhammed Ali Yıldırım | Koç Üniversitesi | Ekonomi | 2021 |
Murat Göl | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik Elektronik | 2021 |
Mustafa Serdar Köksal | Hacettepe Üniversitesi | Eğitim | 2021 |
Naci Saldı | Özyeğin Üniversitesi | Matematik /Mühendislik Temel Bilimleri | 2021 |
Nurdagül Anbar Meidl | Sabancı Üniversitesi | Matematik | 2021 |
Nüfer Yasin Ateş | Sabancı Üniversitesi | İşletme | 2021 |
Onurcan Yılmaz | Kadir Has Üniversitesi | Psikoloji | 2021 |
Özge Varış | Kırklarelı Üniversitesi | Hukuk | 2021 |
Özlem Durmaz İncel | Galatasaray Üniversitesi | bilgisayar | 2021 |
Sabahat Çiğdem Bağcı Hemşinlioğlu | Sabancı Üniversitesi | Psikoloji | 2021 |
Safacan Kölemen | Koç Üniversitesi | kimya | 2021 |
Seçkin Akın | Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi | Malzeme | 2021 |
Selçuk Yerci | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik Elektronik | 2021 |
Serkan Belkaya | Bilkent Üniversitesi | Biyoloji | 2021 |
Talip Serkan Kasırga | Bilkent Üniversitesi | Fizik | 2021 |
Volkan Yılmaz | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyoloji/Antropoloji | 2021 |
Ulviye Acar Çevik | Anadolu Üniversitesi | Tıp - Eczacılık | 2022 |
Fatih Ersan | Aydın Adnan Menderes Üniversitesi | Fizik | 2022 |
Emel Özdora Akşak | Bilkent Üniversitesi | Sosyal Bilimler - DİĞER | 2022 |
Hulusi Kafalıgönül | Bilkent Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Psikoloji | 2022 |
Dieter Van den Bleeken | Boğaziçi Üniversitesi | Fizik | 2022 |
Yaşar Tolga Cora | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Tarih | 2022 |
Güneş Ünal | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Psikoloji | 2022 |
Hasan Akbaba | Ege Üniversitesi | Tıp - Eczacılık | 2022 |
Ahmet Eken | Erciyes Üniversitesi | Tıp | 2022 |
Şebnem Yardımcı Geyikçi | Hacettepe Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler | 2022 |
Tunca Doğan | Hacettepe Üniversitesi | Mühendislik - Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2022 |
Naşide Mangır Bolat | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2022 |
Fuat Topuz | İstanbul Teknik Üniversitesi | Kimya | 2022 |
Mohammadreza Nofar | İstanbul Teknik Üniversitesi | Mühendislik - Malzeme Bilimleri & Mühendisliği | 2022 |
Mert Gür | İstanbul Teknik Üniversitesi | Mühendislik - DİĞER | 2022 |
Mehmet Yağmurcukardeş | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Fizik | 2022 |
Onur Büyükçakır | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Kimya | 2022 |
Hüseyin Cumhur Tekin | İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Mühendislik - DİĞER | 2022 |
Mehmet Yeşiltaş | Kırklareli Üniversitesi | Astronomi/Astrofizik | 2022 |
Deniz Ceylan | Koç Üniversitesi | Tıp | 2022 |
Emre Ekinci | Koç Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Ekonomi | 2022 |
Turan Demircan | Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2022 |
Ahmet Acar | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2022 |
Emre Akbaş | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Mühendislik - Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2022 |
Yasemin Dilşad Yılmazel Tokel | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Mühendislik - Çevre Bilimleri ve Mühendisliği | 2022 |
Feyza Kazanç Özerinç | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Mühendislik- Makina Mihendisliği | 2022 |
Majid Davoody Beni | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Felsefe | 2022 |
Hamdullah Yücel | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Matematik | 2022 |
Gökçe Elif Baykal | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler - DİĞER | 2022 |
İhsan Yanıkoğlu | Özyeğin Üniversitesi | Mühendislik - Endüstri Mühendisliği | 2022 |
Zeynep Basaran Bundur | Özyeğin Üniversitesi | Mühendislik - İnşaat Mühendisliği | 2022 |
Ongun Özçelik | Özyeğin Üniversitesi | Mühendislik - Malzeme Bilimleri & Mühendisliği | 2022 |
Ali Sipahi | Özyeğin Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Antropoloji | 2022 |
Mohammad Sadek | Sabancı Üniversitesi | Matematik | 2022 |
Onur Varol | Sabancı Üniversitesi | Mühendislik - Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği | 2022 |
Ezgi Akpınar Uysal | Sabancı Üniversitesi | Sosyal Bilimler - İşletme | 2022 |
Meltem İneli Ciğer | Süleyman Demirel Üniversitesi | Sosyal Bilimler - Hukuk | 2022 |
Ayça Bal Öztürk | İstinye Üniversitesi | Malzeme Mühendisliği | 2023 |
Aykut Coşkun | Koç Üniversitesi | Endüstriyel Tasarım | 2023 |
Aykut Koç | Bilkent Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2023 |
Ayşenur Dal | Bilkent Üniversitesi | İletişim | 2023 |
Bengi Özgün Öztürk | Hacettepe Üniversitesi | Kimya | 2023 |
Burak Derkuş | Ankara Üniversitesi | Kimya | 2023 |
Burak Kocuk | Sabancı Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği | 2023 |
Burcu Saner Okan | Sabancı Üniversitesi | Malzeme Mühendisliği | 2023 |
Burçin Kısacıkoğlu | Bilkent Üniversitesi | Ekonomi | 2023 |
Ceren Hayran Şanlı | Özyeğin Üniversitesi | İşletme | 2023 |
Deniz Yılmaz | Bilkent Üniversitesi | Matematik | 2023 |
Eren Günseli | Sabancı Üniversitesi | Psikoloji | 2023 |
Erkan Er | Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Eğitim | 2023 |
Erkan Kalafat | Koç Üniversitesi | Tıp | 2023 |
Gökalp Alpan | Sabanci Üniversitesi | Matematik | 2023 |
Hamdi Dibeklioğlu | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği | 2023 |
Hasan Yılmaz | Bilkent Üniversitesi | Fizik | 2023 |
İlyas Çağlar Yılgör | Acıbadem Üniversitesi | Tıp | 2023 |
Junko Kanero | Sabancı Üniversitesi | Psikoloji | 2023 |
Mahyat Shafapourtehrany | Boğaziçi Üniversitesi | Yer Bilimleri | 2023 |
Maissam Nimer | Istanbul Üniversitesi | Sosyoloji | 2023 |
Mehmet Gökhan Çağlayan | Ankara Üniversitesi | Eczacılık | 2023 |
Morteza Ghorbani | Sabanci University | Makina Mühendisliği | 2023 |
Murat Kaya Yapıcı | Sabancı Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2023 |
Nur Mustafaoglu | Sabancı Üniversitesi | Biyoloji | 2023 |
Onur Özcan | Bilkent Üniversitesi | Makina Mühendisliği | 2023 |
Orhan Torul | Boğaziçi Üniversitesi | Ekonomi | 2023 |
Ömer Aydın | Erciyes Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2023 |
Özlem Ejder | Bahçesehir Üniversitesi | Matematik | 2023 |
Seçkin Köstem | Bilkent Üniversitesi | Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler | 2023 |
Seniha Esen Yüksel Erdem | Hacettepe Üniversitesi | Elektrik ve Elektronik Mühendisliği | 2023 |
Sibel Kalyoncu Uzunlar | İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi | Moleküler Biyoloji ve Genetik | 2023 |
Sinan Erensü | Boğaziçi Üniversitesi | Sosyoloji | 2023 |
Sinem Erdoğan İşkorkutan | Sabancı Üniversitesi | Tarih | 2023 |
Şiir Kılkış | Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu | Çevre Mühendisliği | 2023 |
Talha Erdem | Abdullah Gül Üniversitesi | Malzeme Mühendisliği | 2023 |
Tuba Mutluer | Koç Üniversitesi | Tıp | 2023 |
Tufan Kumbasar | İstanbul Teknik Üniversitesi | Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği | 2023 |
Ugur Canpolat | Hacettepe Üniversitesi | Tıp | 2023 |