BAGEP 2017 ÖDÜL KAZANANLAR

Albert Ali Salah - Boğaziçi Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

Albert Ali Salah – Boğaziçi Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Atilla Yılmaz - Koç Üniversitesi - Matematik

Atilla Yılmaz – Koç Üniversitesi – Matematik

Ayça Arslan Ergül - Hacettepe Üniversitesi - Transgenik Hayvan Teknolojileri UAM

Ayça Arslan Ergül – Hacettepe Üniversitesi – Transgenik Hayvan Teknolojileri UAM

Aylin Aydın Çakır - Yeditepe Üniversitesi - Siyaset Bilimi

Aylin Aydın Çakır – Yeditepe Üniversitesi – Siyaset Bilimi

Ayşe Begüm Tekinay - Bilkent Üniversitesi - Malzeme

Ayşe Begüm Tekinay – Bilkent Üniversitesi – Malzeme

Belgin Şan Akca - Koç Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Belgin Şan Akca – Koç Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Cem Sevik - Anadolu Üniversitesi, Fizik

Cem Sevik – Anadolu Üniversitesi, Fizik

Cory David Dunn - Koç Üniversitesi - Moleküler Biyoloji ve Genetik

Cory David Dunn – Koç Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik

Coşkun Kocabaş - Bilkent Üniversitesi - Fizik

Coşkun Kocabaş – Bilkent Üniversitesi – Fizik

Didem Okutman Taş - İstanbul Teknik Üniversitesi - Çevre Mühendisliği

Didem Okutman Taş – İstanbul Teknik Üniversitesi – Çevre Mühendisliği

Dilek Odacı Demirkol - Ege Üniversitesi - Kimya Mühendisligi

Dilek Odacı Demirkol – Ege Üniversitesi – Kimya Mühendisligi

Emine Eren Koçak - Hacettepe Üniversitesi - Tıp

Emine Eren Koçak – Hacettepe Üniversitesi – Tıp

Eva Marie Dubuisson - Boğaziçi Üniversitesi - Antropoloji

Eva Marie Dubuisson – Boğaziçi Üniversitesi – Antropoloji

Filiz Kuralay - Ordu Üniversitesi - Fizik

Hakan Altan – ODTÜ – Fizik

Gaye Soley - Boğaziçi Üniversitesi - Psikoloji

Gaye Soley – Boğaziçi Üniversitesi – Psikoloji

Görkem Günbaş - ODTÜ - Kimya

Görkem Günbaş – ODTÜ – Kimya

Halil

Halil Mecit Öztop – ODTÜ – Gıda Mühendisliği

Hüseyin Can Aksoy - Bilkent Üniversitesi -Hukuk

Hüseyin Can Aksoy – Bilkent Üniversitesi -Hukuk

İlknur Sur - Koç Üniversitesi - Tıp

İlknur Sur – Koç Üniversitesi – Tıp

Kazım Büyükboduk - Koç Üniversitesi - Matematik

Kazım Büyükboduk – Koç Üniversitesi – Matematik

Lemi Baruh - Koç Üniversitesi - İletişim

Lemi Baruh – Koç Üniversitesi – İletişim

Mehmet Gönen - Koç Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği / Tıp

Mehmet Gönen – Koç Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği / Tıp

Mehmet Cengiz Onbaşlı -Koç Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği

Mehmet Cengiz Onbaşlı -Koç Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği

Nurhan Özlü - Koç Üniversitesi - Biyoloji

Nurhan Özlü – Koç Üniversitesi – Biyoloji

Oğuz Göğüş - İstanbul Teknik Üniversitesi - Jeoloji

Oğuz Göğüş – İstanbul Teknik Üniversitesi – Jeoloji

Olcay Coşkun - Boğaziçi Üniversitesi - Matematik

Olcay Coşkun – Boğaziçi Üniversitesi – Matematik

Öncü Hazır - TED Üniversitesi - İşletme

Öncü Hazır – TED Üniversitesi – İşletme

Önder Metin - Atatürk Üniversitesi - Kimya

Önder Metin – Atatürk Üniversitesi – Kimya

Seda Ertaç - Koç Üniversitesi - Ekonomi

Seda Ertaç – Koç Üniversitesi – Ekonomi

Selim Hanay- Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Selim Hanay- Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği

Selvi Durmuş Erim - İstinye Üniversitesi - Tıp

Selvi Durmuş Erim – İstinye Üniversitesi – Tıp

Serkan İsmail Göktuna - Bilkent Üniversitesi - Biyoloji

Serkan İsmail Göktuna – Bilkent Üniversitesi – Biyoloji

Sinan Güven - Dokuz Eylül Üniversitesi IBG - Biyoloji

Sinan Güven – Dokuz Eylül Üniversitesi IBG – Biyoloji

Şener Aktürk - Koç Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Şener Aktürk – Koç Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Tolga Sütlü - Sabancı Üniversitesi - Biyoloji

Tolga Sütlü – Sabancı Üniversitesi – Biyoloji

Tolga Çukur - Bilkent Üniversitesi - Elektrik Elektronik Mühendisliği

Tolga Çukur – Bilkent Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği

Vehbi Çağrı Güngör - Abdullah Gül Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği

Vehbi Çağrı Güngör – Abdullah Gül Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği

Yasemin Afacan - Bilkent Üniversitesi - Mimarlık

Yasemin Afacan – Bilkent Üniversitesi – Mimarlık

Yasemin Kisbu Sakarya - Koç Üniversitesi - Psikoloji

Yasemin Kisbu Sakarya – Koç Üniversitesi – Psikoloji

Yıldıray Yıldız - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Yıldıray Yıldız – Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği

Yongsoo Park - Dokuz Eylül Üniversitesi IBG -Biyoloji

Yongsoo Park – Dokuz Eylül Üniversitesi IBG-Biyoloji