Bilim Akademisi, ülkemizde bilimin gelişmesi için değişik projeleri hayata geçirmekte ve destek olmaktadır. Üyelerimiz, evrensel bilime çok değişik alanlarda önemli katkıları olan bilim insanlarından oluşmaktadır. Bu bilgi birikiminden yararlanarak yeni projelerin oluşmasında sizlerin de katkıları olabilir.

Bilim Akademisi bir sivil toplum kuruluşu olarak, topladığı destekler ve yaptığı projeler üzerinden elde edilen gelirler ile yaşamaktadır. Bilim Akademisine siz destek olabileceğiniz gibi, ilgilenebileceğiniz kişi ve kurumlarla temasa geçmemizi de sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilim Akademisi Derneğine yapacağınız destek ve üyelerin aidat ödemeleri için  banka hesabı bilgilerine bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Desteğinizi toptan veya aylık ödeme talimatları ile yapabilirsiniz.

Lütfen Bilim Akademisi’ne destek konusunda [email protected] adresine yazınız.

Desteğiniz karşılığında makbuzunuz vereceğiniz posta adresine gönderilecektir.

Kredi Kartı ile destekte bulunmak için  lütfen tıklayın

Bilim Akademisi Üyeleri aidat ödemelerini bu linkten yapabilir. 

Bağış Kartları ve Program Destekleri için lütfen tıklayın.

 

Yurtdışı iş birliği

 

 

Turkish Philanthropy Funds (TPF), Türk ve Türk-Amerikan topluluklarına yönelik yüksek etkili sosyal yatırımlar için önde gelen ABD topluluk vakfıdır. Bilim Akademisi ABD’den bu platform ile destek kabul edecektir.

TPF sayfamızdan destekte bulunmak için lütfen tıklayınız.