BAGEP 2022 ÖDÜL KAZANANLAR

 

 

 

 

 

Ahmet Acar - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Moleküler Biyoloji ve Genetik
Ahmet Acar – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Ulviye Acar Çevik - Anadolu Üniversitesi - Eczacılık
Ulviye Acar Çevik – Anadolu Üniversitesi – Eczacılık
Hasan Akbaba - Ege Üniversitesi - Eczacılık
Hasan Akbaba – Ege Üniversitesi – Eczacılık
Emre Akbaş - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği
Emre Akbaş – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
Ezgi Akpınar Uysal - Sabancı Üniversitesi - İşletme
Ezgi Akpınar Uysal – Sabancı Üniversitesi – İşletme
Emel Özdora Akşak - Bilkent Üniversitesi - İletişim
Emel Özdora Akşak – Bilkent Üniversitesi – İletişim

Zeynep Başaran Bundur – Özyeğin Üniversitesi – İnşaat Mühendisliği
Gökçe Elif Baykal - Özyeğin Üniversitesi - Eğitim/Tasarım
Gökçe Elif Baykal – Özyeğin Üniversitesi – Eğitim/Tasarım
Majid Davoody Beni - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Felsefe
Majid Davoody Beni – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Felsefe
Onur Büyükçakır - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Kimya
Onur Büyükçakır – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü – Kimya
Deniz Ceylan - Koç Üniversitesi - Tıp
Deniz Ceylan – Koç Üniversitesi – Tıp
Yaşar Tolga Cora - Boğaziçi Üniversitesi - Tarih
Yaşar Tolga Cora – Boğaziçi Üniversitesi – Tarih
Turan Demircan - Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi - Moleküler Biyoloji ve Genetik
Turan Demircan – Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Tunca Doğan - Hacettepe Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tunca Doğan – Hacettepe Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
Ahmet Eken - Erciyes Üniversitesi - Moleküler Biyoloji ve Genetik
Ahmet Eken – Erciyes Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Emre Ekinci - Koç Üniversitesi - Ekonomi
Emre Ekinci – Koç Üniversitesi – Ekonomi
Fatih Ersan- Aydın Adnan Menderes Üniversitesi - Fizik
Fatih Ersan- Aydın Adnan Menderes Üniversitesi – Fizik
Mert Gür - İstanbul Teknik Üniversitesi - Biyoloji
Mert Gür – İstanbul Teknik Üniversitesi – Biyoloji
Meltem İneli Ciğer - Süleyman Demirel Üniversitesi - Hukuk
Meltem İneli Ciğer – Süleyman Demirel Üniversitesi – Hukuk
Hulusi Kafalıgönül - Bilkent Üniversitesi - Psikoloji
Hulusi Kafalıgönül – Bilkent Üniversitesi – Psikoloji
Feyza Kazanç Özerinç - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Makine Mühendisliği
Feyza Kazanç Özerinç – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Makine Mühendisliği
Naşide Mangır Bolat - Hacettepe Üniversitesi - Tıp
Naşide Mangır Bolat – Hacettepe Üniversitesi – Tıp
Mohammadreza Nofar - İstanbul Teknik Üniversitesi - Malzeme Mühendisliği
Mohammadreza Nofar – İstanbul Teknik Üniversitesi – Malzeme Mühendisliği
Ongun Özçelik - Özyeğin Üniversitesi - Malzeme Mühendisliği
Ongun Özçelik – Özyeğin Üniversitesi – Malzeme Mühendisliği
Mohammad Sadek - Sabancı Üniversitesi - Matematik
Mohammad Sadek – Sabancı Üniversitesi – Matematik
Ali Sipahi - Özyeğin Üniversitesi - Antropoloji
Ali Sipahi – Özyeğin Üniversitesi – Antropoloji
Hüseyin Cumhur Tekin - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Biyomühendislik
Hüseyin Cumhur Tekin – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü – Biyomühendislik
Fuat Topuz - İstanbul Teknik Üniversitesi - Kimya
Fuat Topuz – İstanbul Teknik Üniversitesi – Kimya
Güneş Ünal - Boğaziçi Üniversitesi - Psikoloji
Güneş Ünal – Boğaziçi Üniversitesi – Psikoloji
Dieter Van den Bleeken - Boğaziçi Üniversitesi - Fizik
Dieter Van den Bleeken – Boğaziçi Üniversitesi – Fizik
Onur Varol - Sabancı Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği
Onur Varol – Sabancı Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği
Mehmet Yağmurcukardeş - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Fizik
Mehmet Yağmurcukardeş – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü – Fizik
İhsan Yanıkoğlu - Özyeğin Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği
İhsan Yanıkoğlu – Özyeğin Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği
Şebnem Yardımcı Geyikçi - Hacettepe Üniversitesi - Siyaset Bilimi
Şebnem Yardımcı Geyikçi – Hacettepe Üniversitesi – Siyaset Bilimi
Mehmet Yeşiltaş - Kırklareli Üniversitesi - Astrofizik
Mehmet Yeşiltaş – Kırklareli Üniversitesi – Astrofizik
Yasemin Dilşad Yılmazel Tokel - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Çevre Mühendisliği
Yasemin Dilşad Yılmazel Tokel – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Çevre Mühendisliği
Hamdullah Yücel - Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Matematik
Hamdullah Yücel – Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Matematik