Bilim Akademisi Yapay Öğrenme Yaz Okulu (BAYÖYO’2021) bu sene 23-25 Haziran 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecektir. 

Bilim Akademisi şemsiyesi altında ilki 2016 yılında düzenlenen BAYÖYO, bu sene Sabancı Üniversitesi Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (VERİM) tarafından, Ağlarda Öğrenme ve Performansın Ötesi temaları ile kurgulandı. Yurt içi ve yurt dışından konunun uzmanı araştırmacıların katkılarıyla ortaya çıkan zengin bir içerik ile üç gün sürecek olan yaz okulunun ilk gününde, Ağlarda/Çizgelerde Yapay Öğrenme; ikinci ve üçüncü günlerde Performansın Ötesi (Açıklanabilirlik, Yanlılık, Güvenlik, Mahremiyet, Ölçeklenebilirlik, Modern Mimarilere Uyumlu Gerçekleme) temalarında eğitimler ve konuşmalara yer verilecektir.

Kayıt ücreti öğrenciler için 25TL, endüstriden katılımcılar için 75TL’dir. Webinar kapasitesi 1000 kişi ile sınırlıdır. Konuşmalar mümkün olduğu ölçüde YouTube üzerinden de yayınlanacaktır.

Program ve kayıt ile ilgili daha fazla bilgi yaz okulu web sitesinde bulunabilir: https://yazokulu.bilimakademisi.org/yapayogrenme/2021/