BAGEP 2015 ÖDÜLLERİ

Şenol Mutlu - Boğaziçi Üniversitesi - Elektronik

Şenol Mutlu – Boğaziçi Üniversitesi – Elektronik

Ebru Kaya - Boğaziçi Üniversitesi - İlköğretim Bölümü

Ebru Kaya – Boğaziçi Üniversitesi – İlköğretim Bölümü

Tahsin Çağrı Şişman - Türk Hava Kurumu Üniversitesi - Fizik

Tahsin Çağrı Şişman – Türk Hava Kurumu Üniversitesi – Fizik

Tülün Ergin - TÜBİTAK - Astrofizik

Tülün Ergin – TÜBİTAK – Astrofizik

Yamaç Pehlivan - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Fizik

Yamaç Pehlivan – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Fizik

Emine Şule Yazıcı - Koç Üniversitesi - Matematik

Emine Şule Yazıcı – Koç Üniversitesi – Matematik

Süleyman Ulusoy - Zirve Üniversitesi - Matematik

Süleyman Ulusoy – Zirve Üniversitesi – Matematik

Hande Toffoli - ODTÜ - Fizik

Hande Toffoli – ODTÜ – Fizik

Nurcan Tunçbağ - ODTÜ - Biyoloji

Nurcan Tunçbağ – ODTÜ – Biyoloji

Haluk Külah - ODTÜ - Elektronik

Haluk Külah – ODTÜ – Elektronik

Hüsnü Emrah Ünalan - ODTÜ - Metalurji ve Malzeme Muhendisligi

Hüsnü Emrah Ünalan – ODTÜ – Metalurji ve Malzeme Muhendisligi

Recep Zan - Niğde Üniversitesi - Fizik

Recep Zan – Niğde Üniversitesi -Fizik

Uğur Bozkaya - Atatürk Üniversitesi - Teorik Kimya, Fizikokimya

Uğur Bozkaya – Atatürk Üniversitesi – Teorik Kimya, Fizikokimya

Serkan Küçükşenel - ODTÜ - Ekonomi

Serkan Küçükşenel – ODTÜ – Ekonomi

Süleyman Serdar Kozat - Bilkent Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Süleyman Serdar Kozat – Bilkent Üniversitesi – Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Özgür Kütük - Başkent Üniversitesi - Tıbbi Genetik

Özgür Kütük – Başkent Üniversitesi – Tıbbi Genetik

Özge Kemahlıoğlu - Sabancı Üniversitesi - Siyaset Bilimi

Özge Kemahlıoğlu – Sabancı Üniversitesi – Siyaset Bilimi

Hande Sözer - ODTÜ (K.K.T.C.) - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Hande Sözer – ODTÜ (K.K.T.C.) – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Rana Özbal - Koç Üniversitesi - Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü

Rana Özbal – Koç Üniversitesi – Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü

Özge Zihnioğlu - İstanbul Kültür Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Özge Zihnioğlu – İstanbul Kültür Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler

Volkan Patoğlu - Sabancı Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

Volkan Patoğlu – Sabancı Üniversitesi – Mekatronik Mühendisliği

Esra Erdem - Sabancı Üniversitesi - Bilgisayar Bilimleri

Esra Erdem – Sabancı Üniversitesi – Bilgisayar Bilimleri

Berna Zengin Arslan - Özyeğin Üniversitesi - Sosyal Bilimler Fakültesi

Berna Zengin Arslan – Özyeğin Üniversitesi – Sosyal Bilimler Fakültesi

Emin Karagözoğlu - Bilkent Üniversitesi - İktisat

Emin Karagözoğlu – Bilkent Üniversitesi – İktisat

Murat Güray Kırdar - Boğaziçi Üniversitesi - Ekonomi

Murat Güray Kırdar – Boğaziçi Üniversitesi – Ekonomi

Başak Zeynep Baysal - İstanbul Üniversitesi - Hukuk

Başak Zeynep Baysal – İstanbul Üniversitesi – Hukuk

Tilbe Göksun - Koç Üniversitesi - Psikoloji

Tilbe Göksun – Koç Üniversitesi – Psikoloji

Fatih Kocabaş - Yeditepe Üniversitesi - Genetik ve Biyomühendislik

Fatih Kocabaş – Yeditepe Üniversitesi – Genetik ve Biyomühendislik

Özlem Yalçın - Koç Üniversitesi - Fizyoloji

Özlem Yalçın – Koç Üniversitesi – Fizyoloji

Pınar Yılgör Huri - Ankara Üniversitesi - Biyomedikal Mühendisliği

Pınar Yılgör Huri – Ankara Üniversitesi – Biyomedikal Mühendisliği

Alper Uzun - Koç Üniversitesi - Kimya ve Biyoloji Mühendisliği

Alper Uzun – Koç Üniversitesi – Kimya ve Biyoloji Mühendisliği

Şule Erten Ela - Ege Üniversitesi - Enerji Bilim Dalı

Şule Erten Ela – Ege Üniversitesi – Enerji Bilim Dalı

Ali Kemal Okyay - Bilkent Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Ali Kemal Okyay – Bilkent Üniversitesi – Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Can Küçük - Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi - Sistem Biyotıbbı width=

Can Küçük – Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi – Sistem Biyotıbbı

Rezan Demir Çakan - Gebze Teknik Üniversitesi - Kimya Mühendisliği

Rezan Demir Çakan – Gebze Teknik Üniversitesi – Kimya Mühendisliği

Fatih Şen - Dumlupınar Üniversitesi - Biyokimya

Fatih Şen – Dumlupınar Üniversitesi – Biyokimya

Mehmet Z. Baykara - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Mehmet Z. Baykara – Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği

İlker Temizer - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

İlker Temizer – Bilkent Üniversitesi – Makine Mühendisliği

Pınar Duygulu Şahin - Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar

Pınar Duygulu Şahin – Bilkent Üniversitesi – Bilgisayar

Müjdat Zeybel - Koç Üniversitesi - İç Hastalıkları

Müjdat Zeybel – Koç Üniversitesi – İç Hastalıkları

Yavuz Dede - Gazi Üniversitesi - Fizikokimya

Yavuz Dede – Gazi Üniversitesi – Fizikokimya

Gabor Rudolf - Koç Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Gabor Rudolf – Koç Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği